WARSZTATY Z PROFILAKTYKI ZDROWIA, NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH, RUCHU I ROZWOJU FIZYCZNEGO

Wraz z Instytutem Profilaktyki Zdrowia współorganizujemy akcję „Żyj Świadomie”, która jest serią konferencji poświęconych rzetelnej edukacji społeczeństwa o tym, jak żyć zdrowo, jak dbać o zdrowie, na jakie produkty zwracać uwagę i dlaczego w dzisiejszych czasach dieta potrzebuje wsparcia w postaci odpowiedniej suplementacji. Naszym zdaniem to nie leczenie jest kluczowym elementem szczęśliwego i świadomego życia – to profilaktyka i holistyczne podejście do zdrowego stylu życia pozwalają nam cieszyć się nim dłużej.

Na organizowanych przez nas konferencjach i warsztatach gościmy autorytety w dziedzinie biologii, pedagogiki, psychologii oraz dziennikarstwa. Wśród naszych wykładowców znajdują się wybitne osobowości powiązane z różnymi dziedzinami , którym towarzyszy motto „w zdrowym duchu – zdrowe ciało”, a podczas warsztatów w ramach akcji „Żyj Świadomie”, znane osoby przekazują uczestnikom bogatą wiedzę z dziedziny medycyny, medycyny naturalnej, sportu oraz ekologii.

Akcja „Żyj Świadomie” stanowi podstawę filozofii SoftMarketingu, wedle której to właśnie człowiek, jego rozwój osobisty, cele, aspiracje i potencjał znajdują się w centrum uwagi. Nie tylko uczymy, jak żyć zdrowo, ale również pokazujemy, jak łączyć zdrowy styl życia z efektywnym prowadzeniem biznesu i świadomym funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Ajra Polska
ul. Gdańska 2
85-006 Bydgoszcz

NIP: 9532537314