ROZWÓJ OSOBISTY I FINANSOWY

Rozwój osobisty jest naturalną potrzebą każdego człowieka. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem etatowym, managerem albo prowadzisz własny biznes wokół zdrowego stylu życia – współpraca z nami to gwarancja skutecznego systemu budowania biznesu oraz rozwijania samego siebie. Dzięki zaangażowaniu w program firmy Personal Excellence Network jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom wsparcie w rozwijaniu życia zawodowego oraz przechodzeniu przez poszczególne etapy prowadzenia działalności.

Podczas warsztatów i targów wystawiamy nasze wyspy edukacyjne, które stanowią prawdziwe centrum wiedzy o tym, jak zdrowo żyć oraz są źródłem motywacji do rozwoju osobistego i zetelnego zarządzania finansami. Nasi współpracownicy i mentorzy to ludzie, którzy w trudnym momencie swojego życia wprowadzili do niego harmonię, zmienili nawyki żywieniowe, zadbali o homeostazę oraz odpowiednią równowagę pomiędzy zdrowiem fizycznym i psychicznym.

W naszych projektach biorą udział rozmaite organizacje samorządowe, przedstawiciele środowisk naukowych oraz znani i wpływowi ludzie, których misją jest uświadamianie społeczeństwa o tym, jak ważny jest zdrowy styl życia w świecie pełnym stresu i dynamicznych zmian.

Podejmując z nami współpracę wspierasz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a poprzez rozwój osobisty i rozsądne dbanie o swoje środki finansowe nauczysz się, jak żyć zdrowo, świadomie i szczęśliwie.

Ajra Polska
ul. Gdańska 2
85-006 Bydgoszcz

NIP: 9532537314